Hakkımızda - Cagri Haberlesme +90 216 324 6969

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda


Biz Kimmiyiz?
Türkiye genelinde sayısız firmaya çözüm sunan Çağrı Haberleşme Sistemleri San. ve Tic. LTD. ŞTİ. Haberleşme ve Güvenlik Sektöründe 1995 yılından beri yer almakta ve partner olduğu şirketlere farklı bir dünyaya pencere açmasını sağlayan bir alt yapı ve donanım hizmeti sağlayan destek firmasıdır.

Amacımız kimi zaman bir ofis, kampus yada yaşam alanı için, donanım, alt yapı ve teknoloji desteğini, pazarın durumuna göre şekillendirerek, tercihlerimizi yapmamıza yardımcı olmaktadır.

Türkiye’de pek çok şirketi, güçlü, güvenilir markalar ile ülke ve dünya pazarının zorlu koşullarına dayanacak sistemleri sunmaktayız. Bu yolda ilerken destek alınan partner kuruluşların önemi de artmaktadır bu bağlamda Çağrı Haberleşme Sistemleri omuz omuza verdiği köklü kuruluşlarla yollarına güçlü bir şekilde devam etmektedirler.

Şuan günümüzde usta-çırak ilişkisinin yerini, yönetim anlayışının marka oluşturmaya etkilerini profesyonel, yetişmiş ekiplerin müşteri odaklı çalışmalara verdiği olumlu sonuçları görmekteyiz. Biz ve çözüm ortaklarımız bu yapıyla birlikte sizlere pek çok yeni firikleri sunuyoruz.

En Değerli Şey İyi Fikirdir.

Bir destek firmasının sahip olduğu en değerli şey doğru ürün, doğru uygulama becerisidir. Çağrı Haberleşme Sistemleri, partner olduğu firmalar ile bütçe açısından hayal ürünü olmaktan uzak, her an gerçekleşebilir proje ve fikirleri ile her zaman için hizmet, kalite ile başarıya koşar.

Çağrı Haberleşme Sistemleri bu güne kadar bir çok projeye imza atmıştır ve kendini ispatlamıştır. Türkiye’de her geçen gün daha da artan güvenlik ihtiyaçları ile rekabetin ve şirketlerin doğru adım atmasını sağlayan bir firmadır. Haberleşme ve Güvenlik konusunda her zaman her yerde kaliteli hizmet veren firmamız referanslarını gün geçtikçe artırmakta ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Çağrı Haberleşme Sistemleri olarak, bir çok proje geliştirdik. Bunlar şirketlerin özel isteklerine göre bizim bilgi ve becerimiz doğrultusunda bizimle çalışan şirketleri her zaman bir adım öne taşımıştır.

Çağrı Haberleşme Sistemleri olarak şirketlerin ihtiyaçlarını eksiklerini tespit edip, stratejilerini gözden geçirip özellikle hedef müşteri kitlesini ve rakiplerini inceleyerek hizmet geliştirilmesinde ve takibi açısından çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz…

Destek Verdiğimiz Çözümler.

Evinizin içinde;
• Hırsız alarm sisteminde
• Görüntülü kapı paneli yada dadı kamerasında

Eğer bir sitede yaşıyorsanız;
• Daire içindeki görüntülü ya da sesli diafon sisteminizde
• Binan önündeki geçiş kontrol sistemi ya da şifreli kapı panelinde
• Siteniz içinde ya da dışındaki güvenlik kameraları veya geçiş kontrol sistemlerinde
• Otopark girişlerindeki plaka okuma sistemlerinde
• Tur kontrol sistemlerinde

Çalışma alanlarınızda;
• Yangın ihbar sisteminde, Hırsız ihbar sisteminde
• Personel giriş çıkış ve turnike sisteminde
• Güvenlik kamerası ve üst arama sistemlerinde

Çağrı Haberleşme Sistemlerinin izlerini bulmanız mümkündür

Güvenilir Partneremi İhtiyacınız Var
Biz Burda ve Bize Ulaşmanız Halinde Tüm Bilgi ve Becerimizle Hazırız

 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön